  • Asus TUF VG34VQL3A 34" WQHD/VA/180Hz/HAS skærm
    Dette produkt er endnu ikke blevet bedømt.0
    Asus
    Kort om produktet
    Asus TUF buet gamingskærm trækker dig lige ind i midten af handlingen. WQHD-opløsningen betyder, at billedet bliver superskarpt selv på den store 34"-skærm. Den understøtter FreeSync og kører ved 180 Hz, så du kan forvente et smørblødt billede.Læs mere om produktet
    Ekskl. moms
    OutletprisNyt produkt 2733.-Nyt produkt 2186.-
    Brugt - tydelig tegn på brug
    Nyt produkt 2733.-2186.-
    Energimærkning
    Specifikationer
    • 34" WQHD 1440p VA-panel
    • 180 Hz, AMD FreeSync Premium Pro
    • 2x HDMI, 2x DisplayPort, 2xUSB-A
    Se alle specifikationer
    Asus TUF Gaming VG34VQL3A 34" buet gamingskærm giver dig mulighed for at nyde dine favoritter på et helt andet niveau. Ikke alene er det buede VA-panel fordybende, men det giver dig også flotte farver, dyb kontrast og høj lysstyrke. Asus Extreme Low Motion Blur Sync (ELMB SYNC)-teknologien sammen med en responstid på 1 ms (GtG) og AMD FreeSync Premium Pro eliminerer effektivt ghosting og tearing for skarpe spilbilleder med høje billedhastigheder.
    WQHD VA-panel
    Høj opdateringshastighed
    Gamingskærmen har en høj opdateringshastighed på op til 180 Hz, så du kan se dine fjenders bevægelser med meget større præcision. Sammen med en responstid på 1 ms og AMD FreeSync Premium Pro giver skærmen dig utroligt jævne bevægelser og flydende gaming.
    Flere funktioner
    -34-tommer WQHD VApanel
    - Maks. understøttet opløsning: 3440 x 1440
    - 4000:1 kontrastforhold
    - 400 cd/m2 lysstyrke
    - 180 Hz opdateringshastighed
    - 125 % dækning af sRGB-gamut
    - VESA DisplayHDR400
    - AMD FreeSync Premium Pro
    - 1 ms responstid
    Tilslutningsmuligheder
    - 2x HDMI 2.0 digital indgang
    - 2x DisplayPort 1.4 digital indgang
    - 2x USB-A 3.2 Gen 2-port
    - 1x USB-B 3.2 Gen 2-port
    - 3,5 mm lydstik