  • AOC 24G2SPAE/BK 24" gaming-skærm
    AOC
    Kort om produktet
    AOC 24G2SPAE/BK 24" gaming-skærmen trækker dig helt ind i actionen med dens store IPS-panel. Med en 165 Hz opdateringshastighed flyder dine billeder jævnt. Adaptive Sync-teknologien forhindrer skærm-tearing og lagging.Læs mere om produktet
    Ekskl. moms
    Energimærkning
    Skærmstørrelse (tommer): 23.8
    Den præcise kombination mangler
    Specifikationer: 1920x1080 | IPS | 165Hz | 1ms | 23,8
    Specifikationer
    • 24" 165 Hz Full HD IPS-panel
    • 1 ms responstid
    • Adaptive Sync
    Se alle specifikationer
    AOC 24G2SPAE/BK 24" gaming-skærmen leverer detaljerede billeder under gaming, giver dig en fordel i konkurrencespil med en opdateringshastighed på 165 Hz til præcis sporing og har en 1 ms responstid, som giver dig gode reflekser, som fører dig til sejren.
    Full HD IPS-panel
    Høj opdateringshastighed
    Med et 165 Hz IPS-panel får du altid omgående respons og flydende billedskift og derved en god visuel oplevelse. Sammen med en 1 ms responstid får du en taktisk fordel i forhold til dine modstandere.
    Adaptive Sync
    Hovedfunktioner
    - 23,8’’ / 60 cm diagonalt IPS-panel
    - Maks. understøttet opløsning: Full HD 1920x1080
    - 165 Hz opdateringshastighed
    - 1 ms responstid
    - 1.000:1 kontrastforhold
    - 80.000.000:1 dynamisk kontrast
    - 300 cd/m2 lysstyrke
    Forbindelser
    - 2 pcs.HDMI v1.4 digitale input
    - DisplayPort v1.2 digitalt input
    - VGA
    - 3,5 mm høretelefons-output