  • AOC Q27G41ZDF 27/QHD/QD-OLED/240Hz/0,03ms gaming-skærm
    Dette produkt er endnu ikke blevet bedømt.0
    AOC
    Kort om produktet
    Oplev livagtige farver og høj ydeevne med AOC Q27G41ZDF 27" QHD QD-OLED 240Hz 0,03ms gaming-skærmen. Med hurtig opdatering, OLED-responstid og rige HDR-billeder er den ideel til konkurrencegaming og fordybende underholdning.Læs mere om produktet
    Ekskl. moms
    1 Outlet-produkt tilgængeligt Fra 2901.-Fra 2321.-
    Energimærkning
    Specifikationer
    • 26,5" QHD QD-OLED-panel
    • 240Hz, 0,03ms, Adaptive Sync
    • G-Sync, HDMI 2.0, DisplayPort 1.4
    Se alle specifikationer
    AOC Q27G41ZDF 27/QHD/QD-OLED/240Hz/0,03ms gaming-skærmen leverer en kraftfuld kombination af hastighed, præcision og visuel dybde. Med et højopløseligt QD-OLED-panel, ultraglat 240Hz opdateringshastighed og næsten øjeblikkelig responstid giver den skarp bevægelsesklarhed og livagtig kontrast til tempofyldt gaming.
    QHD QD-OLED-skærm
    240Hz opdateringshastighed med 0,03ms respons
    En hurtig 240Hz opdateringshastighed kombineret med en 0,03ms GtG-responstid sikrer glat bevægelse, reduceret sløring og præcis kontrol under konkurrencepræget gameplay.
    HDR10 med bred farvedækning
    Adaptive Sync & G-Sync Compatible
    Nøglefunktioner
    - 26,5" QHD (2560 × 1440) QD-OLED-panel
    - 240Hz opdateringshastighed
    - 0,03ms GtG-responstid
    - HDR10-understøttelse
    - 99,1% DCI-P3-farverum
    Tilslutningsmuligheder
    - 1x DisplayPort 1.4
    - 1x HDMI 2.0
    - 3,5mm hovedtelefonstik