  • Asus ROG Strix XG27AQDMGZ 27/QHD/OLED/240Hz/0,03ms gaming-skærm
    Dette produkt er blevet bedømt til 4.9 ud af 5 stjerner.4.97
    Asus
    Kort om produktet
    Asus ROG Strix XG27AQDMGZ 27" gaming-skærmen har et 1.440p blankt WOLED-panel med en ultrajævn opdateringshastighed på 240 Hz og en responstid på 0,3 ms, så du får en optimal spiloplevelse.Læs mere om produktet
    Ekskl. moms
    1 Outlet-produkt tilgængeligt Fra 4977.-Fra 3982.-
    Energimærkning
    Smart at tilføje
    Specifikationer
    • 27" QHD WOLED-panel
    • 240 Hz opdatering, 0,3 ms respons
    • HDMI 2.0, DisplayPort 1.4, 2x USB-A
    Se alle specifikationer
    ASUS ROG Strix XG27AQDMGZ er en 27-tommer gaming-skærm designet til fordybende spiloplevelser. Den har et 1440p blank WOLED-panel med en opdateringshastighed på 240 Hz og en lynhurtig responstid på 0,3 ms, som sikrer flydende og responsivt gameplay. Skærmen er udstyret med avancerede teknologier som OLED Anti-flicker og ASUS OLED Care, der forbedrer den visuelle ydeevne og forlænger skærmens levetid.
    Fordybende skærm
    Det 26,5-tommer QHD (2.560 x 1.440) blanke WOLED-panel leverer levende farver og skarpe detaljer, med en opdateringshastighed på 240 Hz og 0,3 ms responstid for flydende bevægelser og reduceret sløring under hurtige spil.
    Avanceret køling
    Forbedret visuel klarhed
    Nøglefunktioner:
    - 27-tommer QHD WOLED-panel
    - QHD 1440p opløsning ved 240 Hz
    - 1.500.000:1 kontrastforhold
    - 16:9 billedformat
    - 0,3 ms responstid
    - 400 nits lysstyrke
    - HDR10
    Ergonomi:
    - 20˚/-5˚ vip
    - 25˚/-25˚ drej
    - 90˚ rotation
    - 100mm højdejustering