  • ASUS ROG Swift OLED PG27AQWP-W 27/QHD/OLED/540Hz/0,02ms gaming-skærm
    Dette produkt er endnu ikke blevet bedømt.0
    Asus
    Kort om produktet
    Ekskl. moms
    Energimærkning
    Specifikationer
    • 27" QHD WOLED, dobbelt opdatering
    • 540hz, 0,02ms, FreeSync Premium Pro
    • G-Sync, HDMI 2.1, DisplayPort 2.1
    Se alle specifikationer
    WOLED-skærm med to tilstande
    Skift mellem 540Hz ved QHD-opløsning og utrolige 720Hz ved Full HD, hvilket giver dig maksimal fleksibilitet til konkurrencepræstationer på tværs af forskellige spiltyper. TrueBlack Glossy-belægning forbedrer klarheden for skarpere og mere fordybende billeder.
    0,02ms responstid
    HDR-understøttelse
    OLED Care Pro med Neo Proximity Sensor
    Optimeret til gaming
    Nøglefunktioner
    - 27" QHD OLED-panel
    - To opdateringsfrekvenser: 540Hz (QHD) / 720Hz (FHD)
    - 0,02ms GtG responstid
    - DisplayHDR True Black
    - 99,5% DCI-P3-farvespektrum
    - FreeSync Premium Pro & G-Sync Compatible
    Tilslutningsmuligheder
    - 2× HDMI 2.1
    - 1× DisplayPort 2.1
    - 3× USB-A 3.2 Gen 1
    - 3,5 mm hovedtelefon-udgang