  • Lenovo Yoga Slim 7i U7-258V/32/1TB 15,3″ Copilot+ PC (Aura Edition)
    Dette produkt er endnu ikke blevet bedømt.0
    Lenovo
    Xbox Game Pass til PC
    Kort om produktet
    GoldLenovo
    Leverandørens EcoVadis-scoreLæs mere om EcoVadis
    Ekskl. moms
    Specifikationer: Ultra 7 258V / 32GB RAM / 1TB SSD
    Specifikationer
    • Intel® Core™ Ultra 7 258V-processor
    • 15,3" 2.8K 120Hz IPS touchskærm
    • 32GB LPDDR5X RAM, 1TB SSD
    Se alle specifikationer
    MerePC
    Denne PC opfylder ikke kravene for at være en Mere PCinfo2
    Du finder vores store udvalg afMere PC her
    Mere performance
    Mere batteri
    Mere frihed
    Mere kreativitet
    Temperatur (tomgang) 5/5
    Temperatur (belastning) 5/5
    Støjniveau 5/5
    Laptop icon
    Batteri
    15h 57m
    Batteri
    Omgiv dig med det ekstraordinære
    Højdepunkter
    Ultimativ ydeevne med intelligent AI
    Uendelig kreativitet
    Omgiv dig med ekstraordinært
    Med en 2,8K-opløsningsskærm, der kan prale af 100 % sRGB og DCI-P3 farveskalaer, er billederne levende og virkelighedstro. Skærmens 500 nits lysstyrke sikrer klarhed selv i godt oplyste miljøer, mens 120Hz opdateringshastigheden giver jævn bevægelse til video- og animationsarbejde. Som supplement til den visuelle fest er den fordybende Dolby Atmos®-lyd fra quad-højttaleropsætningen, der omslutter dig med rig, detaljeret lyd, mens du arbejder eller slapper af.