  • Lenovo Legion PRO 34WD-10 34/QHD/OLED/240Hz 34" buet gaming-skærm
    Dette produkt er blevet bedømt til 4.8 ud af 5 stjerner.4.85
    Lenovo
    Kort om produktet
    Denne Lenovo Legion PRO 34WD-10 34/QHD/OLED/240Hz 34" buede gamingskærm leverer imponerende WQHD OLED-billeder med 99% sRGB, 240Hz opdateringshastighed, 0,03ms responstid og USB-C-tilslutning for en fordybende spiloplevelse i høj hastighed.Læs mere om produktet
    GoldLenovo
    Leverandørens EcoVadis-scoreLæs mere om EcoVadis
    Ekskl. moms
    Energimærkning
    Smart at tilføje
    Specifikationer
    • 34" WQHD OLED-panel
    • 240Hz; 0,03ms responstid
    • 2x HDMI 2.1; 1x DP 1.4; 1x USB-C
    Se alle specifikationer
    promotion
    Mix & Match: Spar 1000.- for hver 4000.- du køber for*
    Læs mere
    Denne Lenovo Legion PRO 34WD-10 34/QHD/OLED/240Hz 34" buede gamingskærm er designet til at løfte din spiloplevelse med dens WQHD OLED-skærm og avancerede teknologi. Den leverer levende og præcise farver, der sikrer en fordybende visuel oplevelse. Skærmens høje opdateringshastighed og hurtige responstid understøtter flydende gameplay, hvilket gør den ideel til konkurrencepræget gaming. Derudover forbedrer dens alsidige tilslutningsmuligheder både gaming og produktivitetsopgaver.
    Levende farver
    Buet skærm
    Responsiv ydeevne
    Med en GtG-responstid på 0,03ms og en opdateringshastighed på 240Hz sikrer skærmen hurtig og præcis gaming. Dens NVIDIA G-SYNC-kompatibilitet minimerer screen tearing og hakken, hvilket giver en problemfri spiloplevelse.
    Tilslutningsmuligheder
    Skærmen er udstyret med 2x HDMI 2.1 og 1x DisplayPort 1.4. Den tilbyder også USB-C-tilslutning med op til 140W smart power. Yderligere funktioner som True Split, smarte sensorer og en RJ45 Ethernet-port forbedrer dens funktionalitet til forskellige anvendelser.