  • LG IPS Dual QHD UltraWide monitor 49U950A-W.AEU
    Dette produkt er endnu ikke blevet bedømt.0
    LG
    Kort om produktet
    PlatinumLG
    Leverandørens EcoVadis-scoreLæs mere om EcoVadis
    Ekskl. moms
    1 Outlet-produkt tilgængeligt Fra 9320.-Fra 7456.-
    Energimærkning
    Smart at tilføje
    Specifikationer
    • 49" DQHD UltraWide buet skærm
    • USB-C-dock, KVM-switch
    • Nano IPS, 98 % DCI-P3, 144 Hz
    Se alle specifikationer
    Boost din effektivitet med 49U950A, en buet 32:9 DQHD (5120x1440) Nano IPS-skærm, der giver samme arbejdsplads som to 27-tommer QHD-skærme. Dette massive lærred er ideelt til at administrere lange tidslinjer og flere applikationer samtidigt, hvilket reducerer behovet for konstant at skifte vindue. Den har en omfattende dockingstation inklusiv 90 W USB-C-opladning, indbygget KVM-switch og en RJ45-port til stabilt kablet internet. Professionelle vil sætte pris på den levende 98 % DCI-P3-farveskala og en jævn 144 Hz opdateringshastighed.