  • LG UltraGear 39GX900A 39" QHD/OLED/240Hz/0,03ms/65W gaming-skærm
    Dette produkt er endnu ikke blevet bedømt.0
    LG
    Kort om produktet
    Denne LG UltraGear 39GX900 39" buede gamingskærm har et WQHD OLED-display der giver enestående billedkvalitet, 240Hz opdateringshastighed, 0,03ms responstid og AMD FreeSync Premium Pro for ubesværet og fordybende gaming.Læs mere om produktet
    PlatinumLG
    Leverandørens EcoVadis-scoreLæs mere om EcoVadis
    Ekskl. moms
    1 Outlet-produkt tilgængeligt Fra 11399.-Fra 9119.-
    Energimærkning
    Smart at tilføje
    Specifikationer
    • 39" WQHD OLED-panel
    • 240Hz; 0,03s responstid
    • 2x HDMI 2.1; 1x DisplayPort 1.4
    Se alle specifikationer
    Denne LG UltraGear 39GX900 39" buede gaming-skærm er udviklet til at give en fordybende gaming-oplevelse. Med WQHD OLED-skærm leverer den enestående billedkvalitet med en opdateringshastighed på 240Hz og en imponerende responstid på 0,03ms. Skærmen sikrer hurtig og flydende grafik, der forbedrer enhver spilsession, mens tilslutningsmuligheder som USB-C, DisplayPort 1.4 og HDMI 2.1 gør det nemt at integrere den i enhver gaming-opsætning.
    Buet OLED-skærm
    Høj opdateringshastighed
    Oplev flydende gameplay med en opdateringshastighed på 240Hz, som minimerer bevægelsessløring og sikrer, at hurtige scener vises klart og skarpt.
    Hurtig responstid
    Tilslutningsmuligheder
    LG UltraGear 39GX900 tilbyder fleksible tilslutningsmuligheder med USB-C (PD 65W), DisplayPort 1.4 og HDMI 2.1-porte. Disse muligheder sikrer nem opsætning og ubesværet integration med forskellige enheder, samtidig med at de understøtter både strømforsyning og dataoverførsel.