  • LG UltraGear 45GX950A 45" WUHD/OLED/165Hz/0,03ms buet gaming-skærm
    Dette produkt er blevet bedømt til 4.9 ud af 5 stjerner.4.99
    LG
    Kort om produktet
    Denne LG UltraGear 45GX950A 45" buede gaming-skærm byder på et 5K OLED-display med imponerende billedkvalitet, variabel opdateringshastighed, 0,03ms responstid og AMD FreeSync Premium Pro for et flydende og fordybende gaming.Læs mere om produktet
    PlatinumLG
    Leverandørens EcoVadis-scoreLæs mere om EcoVadis
    Ekskl. moms
    Energimærkning
    Smart at tilføje
    Specifikationer
    • 44,5" 5K OLED-panel
    • 165-330Hz opdatering; 0,03s respons
    • 2x HDMI 2.1; 1x DisplayPort 2.1
    Se alle specifikationer
    promotion
    Mix & Match: Spar 1000.- for hver 4000.- du køber for*
    Læs mere
    Denne LG UltraGear 45GX950A 45" buede gaming-skærm er udviklet til at give en fordybende gaming-oplevelse. Med en 5K OLED-skærm leverer den enestående billedkvalitet med dynamisk opdateringshastighed og hurtig responstid. Denne skærm sikrer hurtig og flydende grafik, der forbedrer enhver spilsession, mens tilslutningsmuligheder som USB-C, DisplayPort 2.1 og HDMI 2.1 gør det nemt at integrere den i enhver gaming-opsætning.
    Buet OLED-skærm
    Variabel opdateringshastighed
    Oplev flydende gameplay med 165Hz opdateringshastighed, som minimerer bevægelsessløring og sikrer, at hurtige scener vises med klarhed og skarphed. Skærmen tilbyder en opdateringshastighed på op til 330Hz, når den er indstillet til FullHD-opløsning.
    Hurtig responstid
    Tilslutningsmuligheder
    LG UltraGear 45GX950A tilbyder fleksible tilslutningsmuligheder med USB-C (PD 90W), DisplayPort 2.1 og HDMI 2.1-porte. Disse muligheder sikrer nem opsætning og ubesværet integration med forskellige enheder, samtidig med at de understøtter både strømforsyning og dataoverførsel.
    Med i pakken
    • LG UltraGear 45GX950A 45" buet gaming-skærm