  • LG UltraGear 27G411 27'' FHD/IPS/120Hz (144Hz OC)/1ms gamingskærm
    Dette produkt er endnu ikke blevet bedømt.0
    LG
    Kort om produktet
    LG UltraGear 27G411 27/FHD/IPS/144Hz (o/c)/1ms 27" gamingskærmen har et FHD IPS-panel med 99% sRGB for levende farver, op til 144Hz opdateringshastighed, 1ms responstid, HDR10 og FreeSync & G-Sync kompatibilitet for flydende og fordybende spiloplevelser.Læs mere om produktet
    PlatinumLG
    Leverandørens EcoVadis-scoreLæs mere om EcoVadis
    Ekskl. moms
    OutletprisNyt produkt 851.-Nyt produkt 681.-
    Som ny - I originalindpakning
    Nyt produkt 851.-681.-
    Energimærkning
    Specifikationer
    • 27" FullHD IPS-panel
    • 120Hz (144Hz OC) , 1ms responstid
    • 1x HDMI 2.0; 1x DisplayPort 1.4
    Se alle specifikationer
    LG UltraGear 27G411 27/FHD/IPS/120Hz (144Hz OC)/1ms 27" gamingskærmen er designet til gamere, der kræver høj billedkvalitet og ydeevne. Den har en Full HD (1920x1080) IPS-skærm, der giver brede betragtningsvinkler og levende farver. Med en opdateringshastighed på 120Hz (144Hz OC) og 1ms responstid leverer den flydende og responsivt gameplay. Derudover understøtter skærmen HDR10, FreeSync og G-Sync kompatibilitet for en optimeret spiloplevelse.
    Skærm i høj kvalitet
    Den 27" Full HD IPS-skærm sikrer skarpe billeder med en opløsning på 1920x1080. sRGB 99% farveområdet giver præcis farvenøjagtighed, der forbedrer den visuelle kvalitet i spil.
    Overclocked opdateringshastighed
    Skærmen har en 120Hz opdateringshastighed, som kan overclockes op til 144Hz. Højere opdateringshastighed reducerer bevægelsesslørring og giver mere flydende, klare billeder under intense gaming-sessioner.