  • ASUS ProArt PA32UCXK-PK 32" professionel skærm
    Dette produkt er endnu ikke blevet bedømt.0
    Asus
    Kort om produktet
    Denne ASUS ProArt PA32UCG-K 32" professionelle skærm giver dig den mest præcise farvevisning muligt med Asus ProArt Hardware-kalibreringsteknologi, som sikrer ∆E < 1 farvepræcision for sRGB og DCI-P3-farveområde.Læs mere om produktet
    Specifikationer
    • 32" 4K UHD HDR IPS-mini-LED-panel
    • ∆E <1 farvepræcision,100% sRGB
    • AMD FreeSync 2, 120 Hz opdateringshastighed
    Se alle specifikationer
    Med denne ASUS ProArt PA32UCG-K 32" professionelle skærm får du det rette værktøj til professionelle resultater. Den er designet til at kunne klare selv de mest krævende opgaver, som indholdsskabere, gamere, videografer, filmfotografer og farvelæggere har. 4K IPS-mini-LED-panelet har et fremragende kontrastforhold, ægte 10-bit farvekvantepunkt-teknologi og en høj lysstyrke, som producerer et virkelighedstro HDR-billede med understøttelse af Dolby Vision, HLG og HDR10. Spiludviklere kan teste spil ordentligt med AMD FreeSync 2 HDR-understøttelse og en høj 120 opdateringshastighed med VRR.
    4K UHD 2160p IPS-panel
    HDR-understøttelse
    Farvepræcision
    mini-LED-teknologi
    AMD FreeSync 2 HDR
    Hovedfunktioner:
    - 32”/81 cm diagonalt IPS-panel
    - 3840 x2160 4K UHD-opløsning ved 120 Hz
    - 20.000:1 typisk kontrast
    - 5 ms GTG-responstid
    - ∆E <1 farvepræcision
    - 1.000 (maks. 1.600) cd/m2 lysstyrke
    - VESA DisplayHDR 1400
    - Skærmhætte inkluderet
    - X-rite i1 Display Pro Calibrator inkluderet
    - Farveforkalibreringsrapport
    Ergonomi:
    - 23°/-5° skærmhældning
    - 60°/-60° drejning
    - 90°/-90° drejepunkt
    - 13 cm højdejustering
    - 178° betragtningsvinkel
    - VESA 100x100 monteringskompatibilitet
    - TÜV Flicker-free
    - TÜV LowBlueLight
    - Calman Ready
    Forbindelser
    - 1x HDMI 2.1 digitalt input
    - 2x HDMI 2.0 digitalt input
    - 1x DisplayPort 1.4 DSC-input
    - 3x USB 3.1 Hub
    - 2x USB-C med Thunderbolt 3, kædesammenslutning og 65W Power Delivery