  • LG UltraWide 34U650A-B 34'' QHD/IPS/100Hz/5ms monitor
    Dette produkt er endnu ikke blevet bedømt.0
    LG
    Kort om produktet
    PlatinumLG
    Leverandørens EcoVadis-scoreLæs mere om EcoVadis
    Ekskl. moms
    Energimærkning
    Smart at tilføje
    Specifikationer
    • 34" buet 21:9 WQHD-skærm
    • 96 W USB-C, KVM-switch & RJ45
    • 100 Hz og TUV Eye Comfort
    Se alle specifikationer
    promotion
    Mix & Match: Spar 1000.- for hver 4000.- du køber for*
    Læs mere
    34U650A er en ekspansiv 34-tommer 21:9 WQHD (3440x1440) buet IPS-skærm designet til kreative professionelle, der kræver en præcis visuel arbejdsflade. Denne model giver 2,4 gange mere arbejdsplads end en standard 16:9 Full HD-skærm, hvilket gør den ideel til håndtering af lange tidslinjer og flere programgrænseflader samtidigt. Den fungerer som en komplet arbejdsstationshub med indbygget KVM-switch, en RJ45-port til stabilt kablet internet og 96 W USB Type-C™-strømforsyning til opladning af bærbare computere. TUV Eye Comfort-certificeringen og 100 Hz opdateringshastighed sikrer en behagelig oplevelse under lange kreative sessioner.