  • AOC Q27G3XMN/BK 27" QHD/MLED/180Hz/1ms/HAS gaming-skærm
    Dette produkt er endnu ikke blevet bedømt.0
    AOC
    Kort om produktet
    AOC Q27G3XMN/BK | QHD | Mini-LED | 180Hz 27" gaming-skærmen leverer fantastiske billeder med 180Hz opdateringshastighed, HDR1000 og 1 ms responstid. Derudover har Mini-LED-teknologien livagtige farver og er fantastisk til actionfyldte spil.Læs mere om produktet
    Ekskl. moms
    OutletprisNyt produkt 2381.-Nyt produkt 1905.-
    Som ny - I originalindpakning
    Nyt produkt 2381.-1905.-
    Energimærkning
    Smart at tilføje
    Specifikationer
    • 27" QHD Mini-LED panel
    • 1ms, 180Hz, FreeSync
    • 2x HDMI 2.0, 1x DisplayPort 1.4
    Se alle specifikationer
    AOC Q27G3XMN/BK | QHD | Mini-LED | 180Hz 27" gaming-skærmen byder på en imponerende billedkvalitet og lysstyrke med avanceret Mini-LED-teknologi. Designet til gamere, der kræver hastighed, skarphed og intense farver, byder den på QHD-opløsning, HDR1000-certificering og 1 ms GtG-responstid for flydende bevægelse og naturtro detaljer.
    180Hz opdateringshastighed
    Oplev superflydende gameplay med en opdateringshastighed på 180Hz, så du kan reagere hurtigere i konkurrencesituationer. Ideel til actionspil, hvor den høje opdateringshastighed sikrer skarpe billeder og en jævn spiloplevelse.
    QHD-skærm med ultrahurtig responstid
    Mini-LED med HDR1000
    Nøjagtig farvegengivelse
    Ergonomisk design med Adaptive Sync
    Nøglefunktioner:
    -27" / 68,6 cm Mini-LED-panel
    - Maks. opløsning: QHD 2560x1440
    - 180Hz opdateringshastighed
    - 1 ms GtG responstid
    - 4000:1 kontrastforhold
    - 80.000.000:1 dynamisk kontrast
    - 1000 nits maksimal lysstyrke
    - HDR1000-certificering
    - 137,5 % sRGB / 98,5 % DCI-P3 farverum
    - AMD FreeSync Premium Pro / Adaptive Sync
    Tilslutning:
    -2x HDMI 2.0-indgang (digital)
    - 1x DisplayPort 1.4-indgang (digital)
    - 1x 3,5 mm hovedtelefonudgang
    Ergonomi:
    -Skærmvip: 21,5° / -3,5°
    - Skærmrotation: 30° / -30°
    - Højdejusterbar
    Øvrige funktioner:
    -100 x 100 mm VESA-vægbeslag-standard