MSI Vector 16 HX AI U9-275HX/16/1TB/5070 16" bærbar gaming computer
Computer & Kontor, Computere, Bærbar computer
MSI
20399
Ekskl. moms
Smart at tilføje
Logitech G502 Hero USB gaming mus (sort)
NOS gamingmusemåtte (XXL)
Specifikationer
- Intel® Core™ Ultra 9-275HX
- NVIDIA GeForce RTX 5070 grafikkort
- 16 GB DDR5 RAM, 1 TB M.2 PCIe SSD
Denne MSI Vector 16 HX AI U9-275HX/16/1TB/5070 16" gaming laptop er udviklet til højtydende gaming og giver dig stationær-lignende kræfter i et bærbart design. Udstyret med en kraftfuld Intel Core Ultra 9-processor og et GeForce RTX 5070-grafikkort leverer denne laptop en intens spiloplevelse og problemfri multitasking.
Intel® Core™ Ultra 9-275HX processor
Oplev styrken fra en stationær pc i bærbar form med Intel® Core™ Ultra 9-275HX. Med 24 kerner og op til 5,4 GHz Turbo Boost kan du køre krævende spil og programmer uden problemer – med effektivitet og ydeevne, uanset hvor du befinder dig.
NVIDIA GeForce RTX 5070
Overboost Ultra-teknologi
MSI’s Overboost Ultra-teknologi giver en samlet effekt på op til 240W, så både CPU og GPU kan køre på fuld styrke uden neddrosling. Det sikrer maksimal ydelse under gaming og andre krævende opgaver.
Avanceret køling
Copilot PC AI
RGB gaming-tastatur
NVIDIA GeForce RTX 5070
Overboost Ultra-teknologi