  • AOC C24G2AE/BK 24" Curved gaming skærm
    AOC
    Kort om produktet
    AOC C24G2AE/BK gaming skærmen hjælper dig på vejen mod toppen i din gaming med dens imponerende 165 Hz opdateringshastighed og 1 ms responstid. Den kører på AMD FreeSync Premium teknologi, så din visuelle oplevelse kan holdes stutter- og tearing-fri.Læs mere om produktet
    Ekskl. moms
    Spar 962Spar 770Førpris: 1899.-Førpris: 1519.-
    EnergimærkningProduktdatablad
    Specifikationer: 1920x1080 | VA | 165Hz | 1ms | 24
    Skærmstørrelse (tommer): 24
    Specifikationer
    • 24" Full HD 1080p VA panel
    • 165 Hz opdatering, 1 ms respons
    • AMD FreeSync Premium
    Se alle specifikationer
    KØB MED MOBILABONNEMENTER
    Få mest muligt ud af din telefon med det rigtige abonnement
    Vi har det rigtige abonnement til dig - uanset om du har et stort eller lille forbrug.
    • Yousee Fri Tale 100GBYouSee
      • Roaming World i 48 lande
      • YouSee Musik
      Yousee Fri Tale 100GB
      Startgebyr99.-99.-
      Abonnement:249.-249.-/mnd.
      Betal nu87.-87.-
      249.-249.-/mnd.
    • 3 Fri Tale 100 GB3
      • 3LikeHome i 100 lande
      • Lynhurtig 5G dækning
      • Del data med 3Family
      3 Fri Tale 100 GB
      Startgebyr0.-0.-
      Abonnement:220.-220.-/mnd.
      Betal nu137.-137.-
      220.-220.-/mnd.
    • Telenor Fri Tale 120 GBTelenor
      • 45 GB i 55 lande
      • 5G og Fri SMS inkluderet
      Telenor Fri Tale 120 GB
      Startgebyr99.-99.-
      Betal nu1.-1.-
    • CBB149 Fri Tale + 500 GB DataCBB
      • 30 GB EU - Data
      • Lynhurtigt 5G
      CBB149 Fri Tale + 500 GB Data
    Med AOC C24G2AE/BK 24" gaming skærmen kan du udnytte den hurtige opdateringshastighed og responstid for at få en vindende fordel, når du spiller online. AMD FreeSync Premium teknologien får det bedste ud af dit grafikkort.
    Full HD VA panel
    Skærmen har et 24" buet VA panel med højt kontrastforhold og et skarpt detaljeniveau med Full HD 1080p opløsning.
    Høj opdateringshastighed
    Med 165 Hz VA panelet får du nær-øjeblikkeligt input. Det er godt til konkurrence-gaming, hvor hvert øjeblik tæller.
    AMD FreeSync Premium
    1500R buet panel
    Nøglefunktioner
    - 24"/60 cm diagonal
    - Maks. understøttet opløsning: FHD 1.920 x 1.080
    - 16:9 skærmforhold
    - 3.000:1 statisk kontrast
    - 1 ms responstid
    - 250 cd/m2 lysstyrke
    - 178°/178° betraagtningsvinkler
    Forbindelser
    - 2x HDMI 1.4 digitalt input
    - 1x DisplayPort 1.4
    - 1x VGA port
    - 3,5 mm output til høretelefoner
    Ergonomi
    - 22°/-5° tilt
    - VESA 100 x 100 mm vægmount-standard