  • Samsung LS27AM501NUXEN 27" smart-skærm (hvid)
    Samsung
    Kort om produktet
    Denne Samsung LS27AM501NUXEN 27" smart-skærm giver brugeren en fordybende oplevelse med Tizen OS, som understøtter smartapps, DeX/DLNA-skærmdeling og Apple AirPlay 2. Enheden har også indbygget Office 365.Læs mere om produktet
    SilverSamsung
    Leverandørens EcoVadis-scoreLæs mere om EcoVadis
    Specifikationer
    • 27" 1080p 60Hz VA-panel
    • Tizen OS, Office 365 indbygget
    • Apple AirPlay 2 support
    Se alle specifikationer
    Denne Samsung LS27AM501NUXEN 27" smart-skærm har et elegant design med slanke rammer og en 2,5mm metalstander, så du sparer plads på skrivebordet. Smart-skærmen giver en ny måde at arbejde uden en computer. Tizen OS støtter DeX/DLNA-skærmdeling og smartapps som Netflix, Amazon Prime, YouTube og flere. Skærmen har også Office 365 indbygget og giver fjernadgang til din computer, så du kan arbejde, som du vil.
    Full HD VA-panel
    Skærmen er udstyret med et 27” VA-panel med høje kontrastforhold og knivskarpe detaljer ved en Full HD 1080p opløsning. VA-panelet sørger for imponerende kontrastforhold og bredere synsvinkler, der giver dig en realistisk visuel oplevelse.
    Tizen
    Apple AirPlay 2 understøttelse
    Alsidigt arbejde
    Nøglefunktioner
    - 27” diagonalt VA LED-panel