  • VDE Kærv-skruetrækker C.K. Dextro VDE T49144-065 Klinge-bredde: 6.5 mm Klinge-længde: 150 mm
    Dette produkt er endnu ikke blevet bedømt.0
    C.K.
    Kort om produktet
    Ekskl. moms
    Dette produkt er blevet bedømt til 1 ud af 5 stjerner.13
    Bemærk! Denne tekst er maskineoversat! PREMIUM QUALITY - SECURITY SCREWDRIVER    1) topmærket for let anerkendelse  2) Ergonomisk formet, to-delt håndtag for øget komfort, bedre håndtering og sikkerhed  3) Lang hals til præcis vejledning med din fingerspids  4) kanter langs toppen giver ekstra greb i den sidste 1/4 revolution  5) Direkte Spritzverguss af håndtaget til stamceller resulterer i absolut tilslutning til øget pålidelighed og holdbarhed  6) VDE godkendelse - individuelt testet med 10.000 V for sikker arbejder op til 1000 V  7) skaft Høj kvalitet krom vanadium stål for exceptionel styrke og holdbarhed  8) Præcision fræset tip til præcise justeringer af skruer og ubeskadiget skruning    Overholder IEC 60900: 2004 standarden. Godkendt og uafhængigt testet af det tyske VDE Institute.