  • ASUS TUF R7-260/16/1TB/RTX5060 16" gaming laptop
    Dette produkt er endnu ikke blevet bedømt.0
    Asus
    Kort om produktet
    Denne ASUS TUF R7-260/16/1TB/RTX5060 16" gaming laptop leverer fantastisk ydeevne med sin AMD Ryzen 7, NVIDIA RTX 5060-grafik, alt sammen i et holdbart kabinet til gaming på farten.Læs mere om produktet
    Ekskl. moms
    OutletprisNyt produkt 14499.-Nyt produkt 11599.-
    Som ny - I originalindpakning
    Andre Outlet-variationer af denne vare:
    Nyt produkt 14499.-11599.-
    Oplader medfølger
    240240
    Smart at tilføje
    Specifikationer
    • AMD Ryzen™ 7 260-processor
    • NVIDIA GeForce RTX 5060
    • 16 GB LPDDR5X RAM, 1 TB SSD
    Se alle specifikationer
    Denne ASUS TUF R7-260/16/1TB/RTX5060 16" gaming laptop er designet til dem, der kræver høj ydeevne og pålidelighed på farten. Den er udstyret med en AMD Ryzen 7 260-processor kombineret med NVIDIA RTX5060-grafik, hvilket sikrer jævnt gameplay og effektiv multitasking. Den 16" IPS-skærm med en opdateringshastighed på 165 Hz giver imponerende visuelle oplevelser, mens 16 GB DDR5 RAM og 1 TB SSD giver rigelig hastighed og lagerplads til alle dine spil- og produktivitetsbehov.
    Ydeevne
    Drevet af AMD Ryzen 7 260-processoren har denne bærbare computer 8 kerner og en maksimal turbofrekvens på 5,1 GHz. Denne konfiguration sikrer, at TUF Gaming A16 kan håndtere intensive opgaver og multitasking uden problemer. De 16 GB DDR5 RAM forbedrer yderligere dens ydeevne og leverer hurtige hukommelseshastigheder på op til 5.600 MT/s.
    NVIDIA GeForce RTX 5060
    Skærm
    Den 16" IPS-skærm har en opløsning på 1920x1200 og en opdateringshastighed på 165 Hz, hvilket giver klare og levende billeder. Den refleksfri skærm sikrer behagelig visning, mens 100% sRGB-farveskala giver nøjagtig farvegengivelse.