  • LG UltraGear 27GS60QC 27/QHD/VA/180Hz/1ms
    Dette produkt er endnu ikke blevet bedømt.0
    LG
    Kort om produktet
    Denne LG UltraGear 27GS60Q 27" buede gaming-skærm med et QHD VA-panel med 99% sRGB-gamut og HDR får dine yndlingsspil til at se bedre ud end nogensinde. Nyd utroligt glidende bevægelser takket være 180 Hz opdateringshastighed og 1 ms responstid.Læs mere om produktet
    PlatinumLG
    Leverandørens EcoVadis-scoreLæs mere om EcoVadis
    Ekskl. moms
    OutletprisNyt produkt 1999.-Nyt produkt 1599.-
    Brugt - tydelig tegn på brug
    Andre Outlet-variationer af denne vare:
    Nyt produkt 1999.-1599.-
    Energimærkning
    Specifikationer
    • 27" QHD VA-panel
    • 180 Hz, AMD FreeSync
    • 2x HDMI 2.0, 1x DisplayPort 1.4
    Se alle specifikationer
    Den buede 27" gaming-skærm LG UltraGear 27GS60Q giver et superdetaljeret billede takket være QHD-opløsningen. Dens VA-panel giver fantastiske farver, dyb kontrast og brede betragtningsvinkler. Kombinationen af 180 Hz opdateringshastighed og 1 ms responstid betyder, at den er perfekt selv til tempofyldte titler. AMD Freesync matcher din GPU's frekvens med skærmens, så du altid får usædvanligt jævne bevægelser.
    Quad HDVA-panel
    Nyd betagende billeder på det farverige og superdetaljerede Quad HDVA-panel. Det dynamiske kontrastforhold på 3000:1 sørger for, at dit billede aldrig føles udvisket. Den har en superhurtig responstid på 1 ms med smart software, der forbedrer den samlede spiloplevelse, og den kører ved 180 Hz, så du kan forvente, at alle bevægelser er pæne og jævne.
    Synkroniseringsteknologi
    Vigtige funktioner
    - 27'' VA-panel
    - 2560 x 1440 QHD-opløsning
    - 16:9-forhold
    - 3000:1 kontrastforhold
    - 180 Hz opdateringshastighed
    - 1 ms responstid
    - HDR
    - 300 cd/m2 lysstyrke
    Ergonomi
    - VESA 100 x 100
    - 20/-5° hældning
    Tilslutningsmuligheder
    - 2x HDMI 2.0
    - 1x DisplayPort 1.4
    - 3,5 mm jackstik