  • Philips The One 65” 4K LED Smart TV 65PUS8508/12 (2023)
    Dette produkt er blevet bedømt til 4 ud af 5 stjerner.43
    Philips
    Kort om produktet
    Philips The One 65" 4K LED Smart TV'et 65PUS8508/12 giver dig ultraskarpe billeder og imponerende lyseffekter fra den 3-sidede Ambilight-teknologi. Forvandl din tv-oplevelse med Dolby Vision, P5-motor og Google TV-styresystemet.Læs mere om produktet
    Ekskl. moms
    Energimærkning
    Skærmstørrelse (tommer): 65
    Specifikationer
    • 60Hz, 11ms, 4xHDMI
    • P5 Perfect Picture, Dolby Vision
    • Google TV, stemmestyring
    Se alle specifikationer
    promotion
    Få den bedste lyd til dit nye TV!
    Læs mere
    SPAR 1000 VED KØB AF TV-ABONNEMENTER
    Få mest muligt ud af dit TV med Allente
      Philips PUS8508 - Ambilight
      Ambilight TV
      Philips PUS8508 - Design
      Fantastisk billede. Fleksibel lyd. Designet med omtanke.
      Philips PUS8508 - Google TV OS
      Google TV™
      Købsguide TV
      Med Philips The One 65" 4K LED Smart TV'et 65PUS8508/12 vil du opleve et betagende fordybelsesniveau takket være den 3-sidede Ambilight-teknologi, der arbejder sammen med en 4K UHD-opløsning, P5 Perfect Picture-motoren og understøtter flere HDR-standarder. Tv'et er har stemmestyring og et Google TV-styresystem, og det er designet til at give dig det højeste niveau af komfort. Endelig kan The One også prale af AMD FreeSync Premium-teknologien samt en 120Hz Ultra Motion Clarity-tilstand med ultra-lav latens, hvilket sikrer en fuldkommen responsiv betjening.
      Ambilight-teknologi
      P5 Perfect Picture Engine
      Levende HDR-farver
      Dolby-billede og -lyd
      Google TV
      Klar til gaming
      Oplev dine spil på den store skærm med fremragende billed- og lydkvalitet, og få fordelen mod dine fjender. Dette tv har HDMI 2.1-forbindelse med en 60 Hz opdateringshastighed (120 Hz i Ultra Motion Clarity-tilstand) og ultra-lav latenstid for en jævn gaming-oplevelse og hurtig action.