  • Thomson Google 32" 32QG4S14C FullHD smart TV (2025/sidefødder)
    Dette produkt er endnu ikke blevet bedømt.0
    Thomson
    Kort om produktet
    Denne Thomson Google 32" 32QG4S14C FullHD smart TV leverer fantastisk billedkvalitet og medrivende lyd. Med QLED-teknologi, Dolby Audio og indbygget tuner er der lagt op til en fantastisk oplevelse.Læs mere om produktet
    Ekskl. moms
    Energimærkning
    Specifikationer
    • 60 Hz, 8,5 ms, 3x HDMI
    • Dolby Audio
    • Google TV, indbygget tuner
    Se alle specifikationer
    promotion
    Få den bedste lyd til dit nye TV!
    Læs mere
    Købsguide TV
    Nyd de førsteklasses billeder og lyd fra denne Thomson Google 32" 32QG4S14C FullHD smart-tv. Dette smart-tv med QLED-teknologi og Dolby Audio giver en rig seeroplevelse. For en endnu bedre oplevelse reducerer den indbyggede tuner behovet for ekstra hardware, mens Google TV-styresystemet med Google Cast giver endeløs underholdning.
    QLED-teknologi
    FullHD-opløsning
    Dolby-billede
    Google TV
    Indbygget Google Assistent
    Rammeløst design og baggrundsbelyst fjernbetjening
    12V-tilslutning
    Fjernsynet kan strømforsynes via 12V-tilslutning. Takket være denne funktion kan du nemt bruge 12V-cigarettænderstikket i din bil og ikke gå glip af din yndlingsfodboldkamp eller andet tv-program, selv når du camperer udendørs.
    Indbygget tuner
    NB: Teksten er automatisk genereret/oversat og er ikke blevet revideret.
    Med i pakken
    • Thomson Google 32" QG4S14C FullHD smart TV (2025/sidefødder)