  • Lenovo Yoga Slim 7i U7-258V/32/512GB 14" Copilot+ PC (Aura edition)
    Dette produkt er blevet bedømt til 4.5 ud af 5 stjerner.4.54
    LenovoFeatureIcon
    Xbox Game Pass til PC
    Kort om produktet
    Oplev enestående effektivitet med Lenovo Yoga Slim 7i Copilot+ PC Aura-udgaven, der drives af den AI-styrede Intel® Core™ Ultra 7 258V processor og Windows 11 Home-miljø, i en slank, holdbar og letvægts krop med en imponerende OLED-skærm.Læs mere om produktet
    GoldLenovo
    Leverandørens EcoVadis-scoreLæs mere om EcoVadis
    Ekskl. moms
    1 Outlet-produkt tilgængeligt Fra 9239.-Fra 7391.-
    Smart at tilføje
    Specifikationer
    • Intel® Core™ Ultra 7 258V processor
    • 14" 2.8K 120Hz OLED-skærm
    • 32GB LPDDR5X RAM, 512GB SSD-lager
    Se alle specifikationer
    promotion
    Mix & Match: Spar 1000.- for hver 4000.- du køber for*
    Læs mere
    MerePC
    Du finder vores store udvalg afMere PC her
    Mere performance
    Mere batteri
    Mere frihed
    Mere kreativitet
    Temperatur (tomgang) 3/5
    Temperatur (belastning) 4/5
    Støjniveau 5/5
    Laptop icon
    Batteri
    17h 52m
    Batteri
    CPU med intelligent AI
    Copilot+ PC
    2.8K OLED-skærm
    Med en 2.8K opløsningsskærm, der kan prale af 100% sRGB og DCI-P3 farvegamut, er visuelle elementer levende og virkelighedstro. Skærmens lysstyrke på 500 nits sikrer klarhed selv i velbelyste omgivelser, mens opdateringshastigheden på 120Hz giver jævn bevægelse til video- og animationsarbejde. Som supplement til den visuelle fest er der den omsluttende Dolby Atmos® lyd fra quad-højttaleropsætningen, der omgiver dig med rig, detaljeret lyd, mens du arbejder eller slapper af.