  • Lenovo Yoga AIO 7 R7/16/1000/6600M/27 AIO stationær computer
    Dette produkt er endnu ikke blevet bedømt.0
    • AMD Ryzen™ 7 5800H processor
    • AMD Radeon™ RX 6600M grafik
    • 16GB RAM,1TB SSD, 27" 4K skærm
    Se alle specifikationer
    Denne stationære alt-i-en Lenovo Yoga AIO 7 computer har en AMD Ryzen 7 processor og AMD Radeon RX 6600M grafik, der holder selv under krævende opgaver. Enheden har en 27” 4K skærm, et 5M webkamera og JBL stereohøjttalere med Dolby Audio Premium.
    Lenovo Premium Care
    Ryzen™ Cezanne
    AMD introducerer deres nye produkt med Ryzen™ 5000 Cezanne baseret på Zen 3 mikroarkitektur, der giver bedre ydelse end den forrige Renoir generation og samtidig er mere strømbesparende. Octa-core Ryzen™7 mobile processor gør, at din bærbar kan klare krævende opgaver uden problemer. Den kan også køre 2 tråde pr. core, og når det er nødvendigt, kan processoren skifte til en 4,4 GHz turbotilstand for bedre ydelse. Processoren arbejder side om side med AMD Radeon grafik og 16 GB hurtigt DDR4 RAM.
    6000 series Radeon grafik
    Skærm
    Computerens 27” IPS-skærm leverer et detaljeret billede med 4K UltraHD 2160p opløsning. IPS-teknologien giver dybere kontraster, lysere farver og bredere synsvinkler. Du kan også caste tablets og smartphones til skærmen.
    Lager
    Forbindelse
    - 1x USB-C 3.2 Gen2 port (gør plads til dataoverførsler, perifere forbindelser og 65W opladning af andre enheder)
    - 3x USB-A 3.2 Gen2 port
    - 2x USB 2.0 port
    - Lynhurtigt WiFi-ax og Bluetooth 5.0; Gigabit Ethernet port
    - 3,5 mm port til høretelefoner og mikrofon
    Andre funktioner
    - Windows 10 Home 64-bit
    - 5M IR webkamera (aftagelig)
    - 2 x 5W indbyggede JBL stereohøjttalere