  • Samsung LU32R590CWUXEN 32" buet skærm
    Samsung
    Kort om produktet
    SilverSamsung
    Leverandørens EcoVadis-scoreLæs mere om EcoVadis
    Specifikationer
    • 32" 4K VA-panel
    • 1500R buning
    • HDMI, DisplayPort, 3,5 mm lyd
    Se alle specifikationer
    Med denne 32" Samsung LU32R590CWUXEN skærm kan du virkelig fordybe dig i din gaming. Takket være VA-panelet med 4K-opløsning kan skærmen levere en høj basiskontrast og detaljegrad, som giver dine spil en mere realistisk følelse. 1500R-buningen bringer skærmens sider tættere på yderkanten af dit synsfelt, så du får det hele med uden at skulle dreje hovedet.
    Nøgleegenskaber:
    - 32" diagonalt VA-panel
    - 1500R buning (sektion af en cirkel med en radius på 1800 mm)
    - 3840 x 2160 UHD-opløsning
    - 2.500:1 typisk kontrast
    - Mega dynamisk kontrast
    - 4 ms GtG responstid
    - 250 cd/m2 lysstyrke
    Forbindelser:
    - HDMI v2.0 input
    - DisplayPort v1.2 input
    - 3,5 mm output til høretelefoner