  • Samsung Odyssey G3 S32AG320 32" gaming skærm
    Samsung
    Kort om produktet
    Samsung Odyssey G3 S32AG320 32" gaming skærmen omgiver dig med livagtige og klare billeder, der kører med en stabil 165 HZ-opdateringsrate og 1 ms responstid. Nyd flydende bevægelse med AMD FreeSync Premium, der tilpasser opdateringsraten til din GPU.Læs mere om produktet
    SilverSamsung
    Leverandørens EcoVadis-scoreLæs mere om EcoVadis
    Ekskl. moms
    Energimærkning
    Specifikationer
    • 32" FHD VA-panel
    • 165 Hz opdatering, 1 ms responstid
    • AMD FreeSync Premium
    Se alle specifikationer
    Med Samsung OdysseyG3 S32AG320 32" gaming skærmen kan du træde ind i en verden af gaming med glatte og lag-frie billeder. 165 Hz-opdateringsraten og responstiden på 1 ms gør at du altid er et skridt foran dine fjender, samtidig med at du at du har absolut visuel skarphed, selv når det hele spidser til.
    Full HD VA-panel Denne skærm gør brug af et 32" VA-panel, der har en høj kontrastrate og et skarpt detaljeniveau med Full HD 1080p-opløsning.
    Optimeret til gaming AMD FreeSync Premium-teknologien gør, at grafikken og din skærm er synkroniserede, så du får en fantastisk oplevelse. Derudover vil dine fjender aldrig vide, hvad der ramte dem, da du får en lynhurtig reaktionstid på 1 ms og 165 Hz-opdateringsrate.
    Nøglefunktioner
    - 32" VA-panel
    - Maksimum understøttede opløsning: 1920 x 1080
    - 165 Hz-opdateringsrate
    - 1 ms responstid
    - 3.000:1 typisk kontrast
    - Megadynamisk kontrastrate
    - 250 cd/m2 lysstyrke
    Forbindelser
    - DisplayPort 1.2 digital indgang
    - HDMI v1.4 digital indgang
    - 3,5 mm jackstik
    Ergonomi
    - 120 mm højdejustering