  • Lenovo L27H 27/QHD/IPS/100Hz/1ms/HAS/65W
    Dette produkt er endnu ikke blevet bedømt.0
    Lenovo
    Kort om produktet
    Nyd din computers kapacitet fuldt ud på Lenovo L27h-4A 27" IPS-skærmen. Skærmen kommer med en Quad HD-opløsning, 100 Hz opdateringshastighed og 1 ms responstid. Der er også masser af tilslutningsmuligheder.Læs mere om produktet
    GoldLenovo
    Leverandørens EcoVadis-scoreLæs mere om EcoVadis
    Ekskl. moms
    OutletprisNyt produkt 2299.-Nyt produkt 1839.-
    Brugt - lidt brugsridser kan forekomme
    Andre Outlet-variationer af denne vare:
    Nyt produkt 2299.-1839.-
    Energimærkning
    Specifikationer
    • 27" Quad HD IPS-skærm
    • 100 Hz, 1 ms responstid
    • 2x HDMI 2.1, DisplayPort 1.4, USB-C
    Se alle specifikationer
    ediger dokumenter, se videoer i høj opløsning eller spil videospil på Lenovo L27h-4A 27" IPS-skærmen. Den har en superdetaljeret Quad HD-opløsning, jævn 100Hz opdateringshastighed og hurtig 1 ms responstid for en fantastisk computeroplevelse.
    QuadHD IPS panel
    Det store 27" IPS-panel tilbyder skarp Quad HD-opløsning, så du kan nyde multitasking, redigere dokumenter eller spille spil i smukke detaljer. IPS-panelteknologien giver forbedret farvegengivelse, høj lysstyrke og bredere betragtningsvinkler, hvilket giver dig en nøjagtig gengivelse af skærmens indhold, selv når det ikke ses direkte.
    Høj opdateringshastighed
    Skærmen kommer med en høj 100 Hz opdateringshastighed, så du kan nyde jævn rulning og en responsiv brugeroplevelse. Sammen med den hurtige responstid på 1 ms er skærmen perfekt selv til noget spil
    Sømløs forbindelse med USB-C
    Simplificer din arbejdsplads med skærmens USB-C-port, som giver dig en enkeltkabelløsning til både skærmsignal og strømlevering. Ved at levere op til 75W strøm kna du oplade dine kompatible enheder direkte for skærmen, minimere kabelrod og holde dit skrivebord pænt og rent. Den smarte tilføjelse af USB-hubben sikrer at du nemt kan forbinde flere USB-A-enheder.
    Forbindelse
    Nøglefunktioner :
    - 27'' IPS-panel
    - Quad HD opløsning
    - 100 Hz opdateringshastighed
    - 1 ms svartid
    - 1500:1 konstant kontrastforhold
    - 350 nit lysstyrke
    - Indbygget højttaler
    Ergonomi:
    - 22º / -5º skærmhældning
    - 15 cm højdejusterbar
    - VESA 100x100 monteringskompatibel
    Forbindelse
    - 2x HDMI2.1 port
    - 1 x DisplayPort 1.4 port
    - 1x USB-C med DisplayPort 1.4 Alt Mode
    - 4x USB-A 3.2 Gen 1
    - 3,5 mm lydstik