  • TCL 65" MQLED75K 4K MINI-LED TV (2025)
    Dette produkt er endnu ikke blevet bedømt.0
    TCL
    Kort om produktet
    TCL MQLED75K-serien kombinerer QD-Mini LED, QLED, 4K HDR Premium, 144Hz Motion Clarity Pro for kraftfulde præcise kontraster, skarp og farverig HDR-billedkvalitet.Læs mere om produktet
    GoldTCL
    Leverandørens EcoVadis-scoreLæs mere om EcoVadis
    Ekskl. moms
    OutletprisNyt produkt 9999.-Nyt produkt 7999.-
    Som ny - originalindpakning mangler
    Andre Outlet-variationer af denne vare:
    Nyt produkt 9999.-7999.-
    Energimærkning
    Nyttige tjenester (fragtomkostninger kommer i tillæg)
    Specifikationer
    • 144Hz VRR Premium QD-Mini LED
    • Full Array Local Dimming
    • HVA Panel & 4K HDR Premium
    Se alle specifikationer
    promotion
    Få den bedste lyd til dit nye TV!
    Læs mere
    TCL MQLED75K-serien kombinerer QD-Mini LED, QLED, 4K HDR Premium, 144Hz Motion Clarity Pro for kraftfulde præcise kontraster, skarp og farverig HDR-billedkvalitet.
    Oveni, med Game Master, HDMI 2.1, ALLM, 144Hz VRR, FreeSync Premium Pro, TCL Game bar og alle de nyeste understøttede HDR-formater (inklusive HDR10+, Dolby Vision, Dolby Vision IQ) er dette TCL QD-Mini LED-tv den bedste ledsager til at nyde alle HDR-film, streaming, sport og spil.
    Med højttalere af høj kvalitet kan du nyde fordybende 2.1 Onkyo (kun for 55"-98")* Dolby Atmos-lydkvalitet eller overføre den til en TCL-soundbar.
    * 2.1 Onkyo Dolby Atmos kun på 55'', 65", 75", 85" og 98" modeller; 2.0 Dolby Atmos på 50" model.
    ** Stativ med dobbelt stativposition (justerbar i bredden) fås kun på 65", 75" og 85" modeller. 98" modellen leveres med et højdejusterbart stativ.