  • Lenovo Dual strømforsyningsadapter 40AW065BEU (sort)
    Dette produkt er endnu ikke blevet bedømt.0
    Lenovo
    Kort om produktet
    Oplev effektiv strømforsyning med Lenovo Dual Power Adapter med galliumnitrid (GaN)-teknologi. Denne adapter har en kraftig 65 W udgang og understøtter dobbelt USB-C-opladning for alsidig enhedskompatibilitet.Læs mere om produktet
    GoldLenovo
    Leverandørens EcoVadis-scoreLæs mere om EcoVadis
    Specifikationer
    • Galliumnitridteknologi
    • Dobbelt USB-C-udgang
    • 1,5 m USB-C-kabel medfølger
    Se alle specifikationer
    • Bygget til bærbare computere og meget mere
    • Design til at tage med overalt
      Design til at tage med overalt
    • Én oplader, dobbelt USB-C
      Én oplader, dobbelt USB-C
      Få op til 65 W udgangseffekt for en enkelt enhed, eller oplad to enheder
      samtidigt med en effektfordeling på 45 W og 18 W.
      Hold alle dine vigtige ting klar og opladet.
    • Opladningseffektivitet på næste niveau
      Denne oplader, der er drevet af avanceret GaN-teknologi, leverer op til
      65 W hurtig, stabil strøm. Oplad dine enheder mere effektivt,
      mens de forbliver kølige at røre ved.
    Kompakt design
    Effektiv opladning
    Med en samlet effekt på 65 W og to USB-C-stik giver denne adapter dig mulighed for hurtigt at oplade flere enheder, hvilket gør den perfekt til din travle livsstil.